Kanela Arsenali keskuses

Tere tulemast Arsenali Kanelasse!

Nüüdsest võite leida meie poe ka Arsenali keskusest!

Arsenal on uus Põhja-Tallinna keskus, mis avas oma uksed 2016. aasta sügisel. Varem asus siinsamas hoones relvatehas. Ehitusega alustati tsaariaja lõpus 1917. aastal ja oli algeliselt planeeritud kasarmuks. Kuna hoonet valmis ei jõutud, hakati seda kasutama sõjaväe jaoks vajalike asjade tootmiseks. Algusaastatel oli Arsenali ülesanne kujundada kasutuskõlblikuks Esimesest maailmasõjast ja Vabadussõjast mahajäänud relvi ja pärast Teist maailmasõda kasutati hoonet laeva- ja rannasuurtükkide hoolduseks ja remondiks. 

Arsenali keskuse teeb unikaalseks tema tsaariaegne arhitektuur ja moderniseeritud sisu, kus on vana segunenud uuega. Selles ajaloolises hoones on näiteks säilitatud punased tellised.

Arsenali Kanela

Kanela OÜ on Eesti kaubamärk, kus disainitakse ehteid. See on hõbeehete ja aksessuaaride looja, maaletooja ning hulgimüüja. Ettevõte areneb pidevalt, edendades tihti ehetevalikut ning üritades viia oma tooted laiema ostjaskonnani.

Kanela OÜ on külastanud mitmeid välismesse, kust saadud tagasiside ja informatsioon on veelgi rohkem aidanud kaasa tootevaliku edendamisele, selle paremaks muutmisele ja arendamisele vastavalt klientide soovidele. 

Juba 7 aastat oleme teinud koostööd Solarise keskusega. 2016. aasta oktoobris avasime Kanela aksessuaaride poe Arsenali keskuses.

Ehete disainimisega seotud ideed sünnivad Eestis ning appi on võetud noored kunstnikud, kes püüavad neid mõtteid teostada. Inspiratsiooni ammutame loodusest ja koostöös hakkajate kunstnikega valmivad kollektsioonid vastavalt aastaaegadele. Hooajalised ehted on kas talviselt karged või kevadsuviselt õhulised ja mänglevad. Lisaks hooajalisele tootevalikule on kollektsiooni püsima jäänud ka kaunid klassikalised ehted.

Meie tootevalikus on hulgaliselt käsitööehteid, hõbeehteid, salle, mütse, kindaid - kõike, mida külmal novembrikuul võib vaja minna. Hiljuti täiendasime mütside, soojade sallide ja kinnaste valikut, et talvele stiilselt vastu minna. Uudistamist on küllaga ja valikus leidub midagi igale maitsele. 

Et meesterahvad end väljajäetuna ei tunneks, on meie Arsenali poes esindatud ka valik Hilpharaka nahkkotte, randmepaelu ja sõrmuseid.

Arsenali poe imeilusa sisustuse eest täname

Semper Design Studio´t, mille eesmärk on luua sisustusse midagi pilkupüüdvat, muutes pood seeläbi klientidele atraktiivseks.

Kanela Puu Disain

Stuudio disainitud puud on Kanela silmapaistvaimad sisustuselemendid ja nagu võib piltidelt siit-sealt märgata, oleme kujunduses neid ka mitmes kohas kasutanud. Puud sümboliseerivad meie jaoks püsivust, arenemist, aga ka ilu, rahu ja silmahaaravust. Tänu Semper Design Studio´le kuuluvad kaupluse sisustusse ka need tähelepanuväärsed lambid, nagu on alloleval pildil näha. Need uhked 100% käsitöö kuplid on tehtud puidust, millelt on välja lõigatud erineva suurusega lehed ja lillekesed, mis sümboliseerivad looduslähedust. 

Eesti Disain Kanelas

Samuti täname firmat COW ehk Cult of Wood, kes on ka pildiloleva laua autor. COW disain on sündinud koostöös Soome disaineri Jukka Haltuneni ja Prantsuse päritolu Emanuel Meslet'ga - tulemuseks on värske põhjamaa hõnguga puitmööbel. Lisaks sellele on kogu puit ja mööbel Euroopast. COW tooted on taaskasutatavad ja tootmises rakendatakse loodussõbralikkust ja jätkusuutlikku arengut.

Eesti Disain Mööbel

Alloleval pildil on näha väike osa meie hõbeehetest. Kanela hõbe on 925 prooviga ja pärlid on ehtsad mageveepärlid, saadaval on sõrmuseid, kõrvarõngaid, kette ja ripatseid. Tulge tutvuge kogu valikuga kohapeal!

Kanela Hõbeehted

Ootame teid külla iga päev kell 10.00-21.00!

Jälgige meie tegemisi ka Facebookis ja Instagramis, et olla kursis uute saabumistega.

Kanela lilled

Comments

    There are no comments under this post.

Leave A reply