Kanelas nüüd saadaval La Richè Directions juuksevärvid!

Hea uudis kõikidele La Richè Directions toodete fännidele!

Kanelas on nüüd müügil La Richè Directions taimsed poolpüsivad juuksevärvid, mis sisaldavad niisutavat palsamit. Värvid ei sisalda vesinikku, need on orgaanilised ega kahjusta juukseid. La Richè püsib 4-6 nädalat, umbes 20 pesukorda. Meie poes on saadaval 34 värvi - tumepunasest kuni heleroheliseni ning muidugi ka musta ja valget. Kõik värvid jäävad ilusad ja erksad. Parim tulemus jääb blondeeritud juustele. 

La Richè on asutatud 1981. aastal. Nüüdseks on nende poolpüsivärvid olnud väga edukad üle kogu maailma. 

Kuidas kasutada? Pese juuksed šampooniga ja kuivata rätikuga. Kanna poolkuivadele juustele ja lase mõjuda 15-30 minutit. Kasuta kummikindaid, värv määrib. Enne kasutamist proovi juuksesalgul. Värve võib omavahel segada.
NB! Mitte segada peroksiididega! Avatuna säilib 12 kuud. 

La Richè Directions White Toner

Kui Sa oled blond või valgeks värvitud, kasuta toonijat La Richè White Toner, mis teeb Su juuksed veelgi valgemaks. Kui blondeerimisel jääb kumama kollakat tooni, siis pese juuksed, kuivata peaaegu kuivaks, kanna White Toner juustesse, hoia 30-40 minutit ning loputa juuksed. Juukseid La Richè värvid ei kahjusta ja Sa saavutad täiesti valge tulemuse. Kui on soov, võib juurde panna Silverit, siis saab plaatinablondi tulemuse!!!

Juuksevärvide valikuga saate tutvuda Kanela kauplustes Kristiine ja Arsenali keskuses ning ka Hilpharaka kodulehel: https://www.hilpharakas.ee/default/kosmeetika/bright-hair-colours 
Tulge valige enda juustele sobiv toon!


Oleme avatud iga päev Kristiines kell 10-21 ja Arsenalis E-L 10-20, P 10-18!

Comments

    There are no comments under this post.

Leave A reply