Kanelas nüüd suur valik poolvääriskive!

Nüüd võite Kanelast leida üha rohkem populaarsust koguvad poolvääriskivid!

Kanelasse on saabunud inimeste seas üha enam populaarsust koguvad poolvääriskivid. Siin on need müügil üksikult ja ribadena kui ka juba valmis ehetena. Tootevalikus on palju erinevaid poolvääriskive: roosa kvarts, roosa ahhaat, tsitriin, suitsukvarts, hematiit, hauliit, druzy ahhaat, ametüst, sünteetiline päikesekivi, mäekristall, ...

Erinevad kristallid on olnud meie planeedi osa selle algusaegadest peale – moodustunud tule, vee, õhu ja maa-rõhu koostoime tulemusel. On teada, et kristallid on imelised tervendajad, kuna nendesse on talletunud kogu universumi jõud. Inimesed on hakanud üha rohkem kristallidesse ja kristalliteraapiasse uskuma. Samuti on hakatud poolvääriskividest ehteid rohkem kandma, väga paljudele meeldib neid ka ise meisterdada. 

Aga millist kivi valida? Osad inimesed soovivad enne kristalli mõjuga tutvuda ja siis vastava ehte või kivi valida. Mõni aga soovitab enne vaadata ja tunnetada, milline kivi teda ennast kõige rohkem kõnetab ning alles pärast seda tutvuda kristalli mõjuga. Arvatakse, et nii leiab iga inimene endale kristalli, mis teda just sel samal hetkel kõige paremini aitab.

Alloleval pildil on näha suitsukvartsi - tervendus- ja kaitsekivi. See on üks tõhusamaid maandavaid kive, tugev aurapuhastaja ja stressi leevendaja. Kivi kaitseb negatiivsete energiate korral, leevendab hirmu, vähendab depressiooni ja toob emotsionaalset rahu. 

Poolvääriskivi - Suitsukvarts

Tsitriin on võimas puhastaja, kandes endas päikese jõudu. See kivi ei vaja puhastamist. Ta neelab, muundab, hajutab ja maandab negatiivset energiat ning seetõttu kaitseb ta suurepäraselt keskkonda. Tsitriin annab energiat igal elutasandil ja on üks küllusekividest, kes tõmbab ligi rikkust ja õitsengut. Ta tõstab meis enesehinnangut ja eneseusaldust, suurendab keskendumist ja elustab meelt, ta on suurepärane vahend depressioonist, hirmudest ja foobiatest ülesaamiseks. Toob su ellu päikselisust, rõõmu, positiivust ja rahu. 

Poolvääriskivi - Tsitriin

Roosa ahhaat aitab andestada ja avada südame armastusele, mõjub kaitsvalt, vaimselt stabiliseerivalt, aitab enda sisse vaadata ja minevikumälestustega töötada, suurendab keskendumisvõimet, rahustab ja vähendab stressi. 

Poolvääriskivi - Roosa ahhaat

Druzy ahhaat on sisemise rahu ja heaolu kristall. Ta on kaitsekristall, mida on kasulik endaga reisimise, aga ka autosõidu ajal, kaasas kanda. Druzy puhastab energiaid ja neelab endasse päikese jõudu.  

Poolvääriskivi - Dryzy ahhaat

Comments

    There are no comments under this post.

Leave A reply