Kevade loosimismäng Kanelas

Maikuu on alanud kevadiselt soojade ja päikseliste ilmadega, mis teeb kõigile kindlasti palju rõõmu!

Kanela soovib aga kõigile veel rohkem rõõmu ja toredaid hetki jagada, alustades seda kuud ühe vahva loosimismänguga. Alates tänasest, 3. maist kuni 14. maini, on kõigil võimalus osaleda loosis ja panna oma õnn proovile. Meie kevadloosis on võimalik iga päev üks kingitus võita!

Meie tänasel loosipäeval kingime ühele õnnelikule võitjale säravate kivikestega kaelakee!

Loosimises osalemiseks:

1. Hakka meie Facebooki Kanela fänniks
2. Jaga seda pilti oma sõpradega Facebookis. 
3. Pildi all vastake küsimusele: Millises keskuses asub teine Kanela kauplus?

Võitja kuulutame välja täna kell 20.00! 

PS. Kingitusi me postiga ei saada! Kui ei ole ise võimalik järgi tulla, siis kinkimise rõõm on suurim rõõm ja saate auhinna mõnele teisele mängus osalejale edasi anda.

Täna, 12. mail loosime välja säravate kivikestega kaelakee

Kaelakee

11. mail loosisime välja vahva öökulli võtmehoidja

Võtmehoidja Öökull

10. mail loosisime välja pehme suvistes toonides Pashmina salli

Pashmina sall

9. mail loosisime välja kauni liblikatega siidirätiku

Kanela siidirätik

Kanelas on suur valik 100% siidist rätikuid ja salle. Erinevates toonides ja põnevate mustritega siidirätikud sobivad suurepäraselt kevadel ja suvel kandmiseks. 

8. mail loosisime välja 100% puuvillase Pashmina salli

Pashmina sall

Kaupluses Kanela on lai valik huvitavate mustritega Pashmina salle. Need on 100% puuvillased, pehmed ja kevadsuvistes värvilistes toonides. Ilus ja praktiline aksessuaar iga naise garderoobi!

5. mail loosisime välja Tropical päikeseprillid väärtusega kuni 29.90€

Tropical on Eesti päikeseprille loov kaubamärk. Tropical päikeseprillid on hea näide, kuidas kokku on saanud disain, mood ja kvaliteet. Iga mudel on disainerite loodud, unikaalne ja eristub tavapärasest masstoodangust. Kollektsioonide kujundamisel orienteerub bränd klientidele, kes soovivad olla omapärased ja stiilsed, sest Tropicali päikeseprillid on eelkõige aksessuaarid. Valik on lai – klassikast hetketrendideni.

Eestis on lai valik Tropicali päikeseprille saadaval Tallinna ja Tartu Kaubamajades ning suurimates Maximates. Suurim valik on aga Kristiine keskuse KANELA ehete kaupluses!

4. mail loosisime välja 20€ väärtuses Kanela kinkekaardi

Kristiine Kanela

Emadepäev aina läheneb, mistõttu ongi just õige aeg alustada kingiotsingutega. Suur valik ilusaid ja omanäolisi kingitusi ootavad Sind Kanela esinduspoes: Tropical päikeseprillid, siidirätikud ja -sallid, soliidsed juukseehted ja kübarad, vahvad prossid ja võtmehoidjad, säravad kõrvarõngad, kaelakeed ja käevõrud, kaunid hõbeehted, nahast käekotid, nii suured kui ka väiksed vihmavarjud ja laias valikus poolvääriskive. Siin leidub midagi igale maitsele!

 

Eile, 3. mail loosisime välja päikeseprillid

Kevadloos, 3. mai päikeseprillid

Comments

    There are no comments under this post.

Leave A reply