You have no items in your shopping cart.

Müügitingimused

Kasutustingimused

E-Poodi www.kanela.ee haldab Kanela OÜ
Üldised tingimused
       1.1 Kehtivad www.kanela.ee klientide (edaspidi klient) ja www.kanela.ee omaniku OÜ Kanela (edaspidi Kanela) vahel kaupade ostmisel tekkivate        õigussuhete kohta.

1.2 Kanela jätab endale õiguse käesolevaid tingimusi ja toodete hindasid ühepoolselt muuta oma eesmärgil (konkurentsivõimelisus, sortimendi täiendus).

1.3 Kanela ja klient kauplevad www.hilpharakas.ee kodulehel käesolevas dokumendis tehtud tingimustel. Tellimust vormistades ning makstes kinnitab klient, et on nõus müügitingimustega.

Hinnad

2.1 Kanela kodulehel toodete hinnad on eurodes ning sisaldavad käibemaksu 20%.

2.2 Kohale toimetamine SmartPostiga või Post24-ga.

2.3 Kanela jätab endale õiguse hindasid korrigeerida. Enne hinna muudatuste jõustumist tehtud tellimustele kehtivad sel momendil kajastunud hinnad.

Tellimuse vormistamine

3.1 Ostunimekiri luuakse hetkel, kui klient klikib nupule "Lisa korvi". Mis ei kohusta klienti veel ostma.

3.2 Ostukorvis olevate toodete koguseid saab muuta ja vajadusel eemaldada.

3.3 Ostukorvis olevad tooted on tellimuse kinnitamiseni saadaval ka teistele klientidele.

3.4 Tellimuse vormistamiseks klikib klient nupule "Vormista tellimus".

3.5 Seejärel sisestab klient enda andmed, kuhu tooted saadetakse ja valib makseviisi, siis klikib klient nupul "Tellimuse ülevaade", kus saab kontrollida sisestatud andmed üle ja kaupade eest tasuda, klikkides "Alusta maksmist / Kinnita tellimus", sellega loeb Orliin müügilepingu sõlmituks.

3.6 Peale makse sooritamist läbi pangalingi, palume lasta ennast suunata "Tagasi kaupmehe juurde".

Toodete kohaletoimetamine

4.1 Peale lepingu jõustumist punkt 3.5, toimetab Orliin tooted 2-7 päeva jooksul SmartPosti või Post24-le, kes viib tooted kliendi elukohajärgsesse pakiautomaati. Tavapäraselt saadame tööpäevadel kauba 24h jooksul vastavasse pakiautomaati.

4.2 Toodetele, millel on pikem tarneaeg, on vastav info juurde märgitud (Tarneaeg).

Toodete tagastamine ja tellimuse tühistamine.

5.1 Kliendil on õigus peale tellitud toodete eest makse sooritamist, kuid enne toodete postitamist, oma tellimus tühistada. Teavitada viivitamatult www.kanela.ee vastavasisulises avalduses. Ettemaks tühistatud tellimuse eest tagastatakse kliendi pangakontole 3 tööpäeva jooksul peale avalduse laekumist.

5.2 Kui kaup ei sobi või ei vasta ootustele, on kliendil õigus see tagastada 14 päeva jooksul alates kauba kätte saamisest. Tagastatav kaup peab olema kasutamata ja originaalpakendis. Raha tagastatud kauba eest kantakse tagasi kliendi pangakontole 7 tööpäeva jooksul alates kauba kättesaamisest Orliin poolt.

5.3 Kui tagastatav kaup on viga saanud, kliendi süü või hoolimatuse tõttu tekkinud asjaoludest, jätab Orliin endale õiguse tasaarveldada toote väärtuse vähenemise kliendile tagastamisele kuuluvast summast.

5.4 Kaup saata aadressile: Estonia pst 8 pakiautomaati.

Kontakt
Kanela OÜ, Tehnika 117 10123 Tallinn, Tel: 6418004 email: info@kanela.ee
Konto andmete uuendamine
Oma konto seadeid saate muuta vajutades lehe ülal paremal serval olevale Kontohalduse lingile.