You have no items in your shopping cart.

Kanelast

AVASTAGE KANELA

   KANELA on Eesti kaubamärk, kus disainitakse ehteid. See on hõbeehete ja aksessuaaride looja, maaletooja ning hulgimüüja. Kanela eesmärk on kujundada ja toota omapäraseid ja ainulaadseid ehteid ja aksessuaare, mis ühendavad endas disaini ja viimased trendid kvaliteetsete materjalide ning oskustööga. Ideed sünnivad Eestis koostöös noorte kunstnikega, kes püüavad neid mõtteid disaini panna. Kasutame toodete valmistamisel hõbedat ja niklivaba metallisulamit. Iga toode on unikaalne ning loodud eraldi disainiga, eristudes tavapärasest masstoodangust. Ettevõte areneb pidevalt, edendades tihti ehetevalikut ning üritades viia oma tooted laiema ostjaskonnani.   

   KANELAST leiad kaasaegse vormiga ja teistest eristuvaid ehteid ja dekoori elemente, mis sobivad nii noorele alternatiivsele kui ka moodsale klassikalisele maitsele. Disainimisel on meie jaoks kõige olulisem, et tooted moodustaksid terviku. Ehted käivad hooajaga kaasas, olles kas talviselt karged või kevadsuviselt õhulised ja mänglevad. Lisaks hooajalisele tootevalikule on kollektsiooni jäänud püsima kaunid klassikalise disainiga ehted. Püüame täita tühimikku turul ning pakkuda konkurentsi olemasolevatele masstoodangule, tuues turule uusi ja moodsaid aksessuaaride trende.

   KANELA eesmärk on jõuda ehete valdkonnas kindlate turuliidrite sekka Eestis ja ekspordiriikides.

AINULAADNE JA ISIKUPÄRANE EHETELOOMING!

Kanela on tõeline ehtegurmaanide meka, tuues Sinuni mitmekesise ja maitseka valiku erinevaid ehteid ja aksessuaare ning seda mõistliku hinna eest. Meie aksessuaarid on inspireeritud Pariisist ja nõnda saame teid üllatada moepealinnale väga omase ehtevalikuga. Ehted on valmistatud, disainitud ja kontrollitud parimatelt asjatundjatelt. Samuti pakume suures valikus omanäolisi 925 prooviga hõbeehteid ja ka ehtsate mageveepärlitega ilustatud hõbedat. Ehete kõrvale leiate Kanelast muidki aksessuaare: Tropical  päikeseprille, erinevates värvides kvaliteetseid ja pilkupüüdvaid salle, talvisel hooajal stiilseid kootud mütse ja kindaid, erinäolise ja kauni tegumoega prosse ning prantsuspäraseid dekoratsioone ehete hoidmiseks. Kanela toob Sinuni värvikireva ja silmapaistva kollektsiooni erinevate disainilahendustega mütsidest, kübaratest ja siidirätikutest, mis rahuldavad ka kõige nõudlikumat meelt. Kanela ehteid kandvad naised on enesekindlad, naiselikud ja julgevad eristuda massist. 

Kanela lilled

KANELA tooteid
leiate KRISTIINE ja NAUTICA keskusest.

Oleme avanud ehete ja aksessuaaride esinduskaupluseTallinnas Kristiine keskuses ja uudse Nautica keskuse ruumides.

Kristiine Kanela  Arsenali Kanela

 

Ootame kõiki uudistama ja tutvuma uue moeehete ja aksessuaaride  kollektsiooniga.

Kanela lilled

UUT KOLLEKTSIOONI 

Iseloomustavad märksõnad on romantilised pitsid, uudne materjalikasutus, kelmikas värvivalik ning julged mustrid. Uudne ja arenev lähenemine kollektsiooni koostamisel on peamised märksõnad, mis iseloomustavad brändi edukat toimimist. Tulge tutvuma!

Kanela lilled